en kolay web site wordpress

En İyi WordPress E-Ticaret Temaları

WordPress; ücretsiz olmasıyla birlikte bizlere en iyi altyapılardan birini sunar ve WooCommerce ile birlikte E-Ticaret yapabileceğimiz en iyi siteyi de oluşturmamıza olanak sağlar.

WooCommerce, E-Ticaret, Pazaryerleri gibi kavramlar hakkında daha fazla bilgi almak için diğer yazıma göz atabilirsiniz.

Tema Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Tema seçerken önceliklerinizi iyice belirlemeniz gerekmektedir. Burada en önemli kriter en çok satılan veya en pahalısı en iyisidir yanılgısı. Öncelikle temanın vermiş olduğu demoları her özelliğini detaylıca incelememiz gerekmektedir. Burada bizim sektörümüze en uygun olanını ve hoşumuza gidebilecek tasarımları ön planda tutmamız gerekmektedir.

Seçtiğimiz ücretli/ücretsiz tema için sitemizin güvenliği açısından WordPress mağazası, geliştiricinin kendi sitesi veya tanınmış dağıtıcılardan almamız gerekmektedir. Piyasadan çok uyguna satılan veya illegal ücretsiz olarak sunulan sitelerden almanız durumunda dosyanın virüs taşıyabileceğini varsayarak satış yaptığınız site bir anda korsan siteye dönüşerek müşterilerinizin verilerini çalarak sizi ve müşterileinizi zarara uğratabilir.

Şimdi gelelim en çok tercih edilen E-Ticaret temalarına:

1. Flatsome

flatsome wp theme

WooCommerce için en çok tercih edilen tema ünvanına sahip olan Flarsome ile kendi inşa edici stüdyosu ile birlikte hem şirketiniz için hemde mağazanız için sade ve hoş web siteleri oluşturabilirsiniz. Elementor gibi inşa edici sistemi her ne kadar Elementor kadar kolay olmasada alışınca güzel tasarımlar oluşturabiliyorsunuz.

2. WoodMart

woodmart wp theme

WoodMart WooCommerce teması, çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için hepsi bir arada tema sunar. En önemli özellikler tema paketinin içerisinden çıkıyor ve ekstra bir şey satın almanıza gerek olmuyor. İstek listesi, karşılaştırma, ürün örnekleri, AJAX filtreleri, yerleşik kaydırıcı ve diğer özellikler sizi en az 10-20 gereksiz eklenti yüklemekten kurtarıyor. Hızlı kurulum sihirbazıyla birlikte birkaç tıklamayla çevrimiçi mağazanızı oluşturabiliyorsunuz.

3. Porto

porto wp theme

Porto WordPress, herhangi bir iş ve e-ticaret sitesi için uygun olan nihai bir iş ve woocommerce wordpress temasıdır. Porto, istediğiniz her şeyi yapılandırabilecek çok sayıda öğe ve güçlü özellikler sunar. Diğer çok amaçlı temaların genel e-ticaret özellikleriyle karşılaştırıldığında, Porto, özel görünümler, düzenler ve özellikler ile en üst düzeyde woocommerce özellikleri sunar. Porto, işletmeniz ve woocommerce mağazalarınız için gerekli olan süper hızlı performansı garanti eder.

4. XStore

xstore wp theme

XStore e-ticareti kolaylaştırır. Bu zarif ve kullanışlı e-Ticaret WordPress WooCommerce teması özenle geliştirilmiştir ve profesyonel görünümlü ve güvenilir bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak birçok sayfa, araç ve ayarları içerir.

Elektronik, moda, mobilya, niş mağaza, giyim, gözlük, saat, spor, ayakkabı, mücevher, kozmetik, çok satıcılı pazar yeri, tıbbi, gıda, otomobil parçaları, organik, açılış sayfası için en kullanışlı kurulum demosu aracılığıyla kolayca içe aktarabilirsiniz.

Ayrıca XStore, kullanıcının mağazanızla ilgili algısını iyileştirmenize yardımcı olacak birkaç widget ile birlikte gelir. Tema Seçenekleri kullanıcı dostudur ve özel bir bilgi gerektirmez, güzel bir şekilde kullanışlı teması sitenize değer katar.

5. Electro

electro wp theme

Electro, çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için WooCommerce kullanımından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için sağlam ve esnek bir WordPress Elektronik Mağazası WooCommerce temasıdır. Tasarım Elektronik Mağazası, satıcı tabanlı pazar yerleri, bağlı web siteleri için çok uygundur. Amazon, flipkart, snapdeal, walmart, alibaba, aliexpress vb. gibi en popüler e-Ticaret web sitelerinde bulunan gelişmiş özelliklerin çoğuyla birlikte inşa edilmiştir ve birlikte gelir. Yani işiniz için çok satıcılı bir pazar yeri istiyorsanız, bu tema tam size göre.

6. Kalles

kalles wp theme

Kalles’in yerleşik tema seçenekleri paneli, mağazanızı özelleştirmenizi ve Mailchimp ve Instagram Shop gibi ek özelliklere ve işlevlere erişmenizi daha da kolaylaştıran sürükle ve bırak işlevi içerir. Tek bir kod satırına dokunmadan istediğiniz tüm ayarlamaları ve güncellemeleri yapabileceksiniz.

7. eMarket

emarket wp theme

eMarket, Envato Ekibi tarafından öne çıkan öğe olarak seçilen en iyi çok satıcılı pazar yeri WordPress temasıdır. Ayrıca, Web Tasarımında 12 yılı aşkın deneyime sahip bir Power Elite Yazarı olarak, bu temayı tüm e-ticaret web siteleri için güzel, benzersiz ve profesyonel tasarıma sahip önemli bir öğe olarak geliştiriyoruz.

8. Marketo

marketo wp theme

Marketo, E-Ticaret İşletmeniz için mükemmel, dikey bir menüye sahip temiz bir E-ticaret Çok Amaçlı Çok satıcılı WordPress temasıdır. Bu WordPress teması, eksiksiz ve kolayca özelleştirilebilir ve iyi organize edilmiş Ediatiabe ile 11+ Ana Sayfa Tasarımı içerir.

Marketo konsept fikri, birçok ürünü farklı şekillerde göstermek için kullanıcı dostu bir şekilde çok fazla alan kullanmaktır. 15’ten fazla benzersiz başlık stiliyle 11’den fazla farklı Ana Sayfa stili, ürün mağaza sayfaları blog sayfası ile Ürün ayrıntıları sayfası vb. bulabilirsiniz.

Marketo Dokan Multivendor Çözümü ile de Uyumlu. Sadece 30 dakikada pazaryeri gibi kendi Amazon, Shopify, eBay, Magento’nuzu oluşturun. Kendi çok satıcılı pazarınızı kurun ve dijital, fiziksel ve değişken ürünlerle komisyonlar aracılığıyla kazanın.

9. Mega Shop

megashop wp theme

Mega Shop, WooCommerce eklentisine dayalı wordpress e-ticaret temasıdır. Elektronik, kozmetik, aksesuar, mega mağaza ve çok amaçlı çevrimiçi mağazalar için uygundur. Ayrıca her türlü çevrimiçi mağaza için kullanılabilecek çok amaçlı bir temadır. Mega Shop WooCommerce Teması, renk kombinasyonuyla iyi görünüyor. Tüm alt sayfalar özelleştirilmiştir. Temiz ve profesyonel görünümü ile çok güzel web siteler tasarlayabilirsiniz.

10. KartPul

kartpul wp theme

KartPul, WooCommerce eklentisine dayalı WordPress e-ticaret temasıdır. Dijital, elektronik, mobil, gıda, sebze, bitki, bahçe aletleri, otomobil, meyve, mutfak, saat, aksesuar, mobilya, sanat, seramik, el sanatları, dekor, moda, mücevher, iç çamaşırı, aydınlatma ve ev aksesuarları mağazası için uygundur. Ayrıca her türlü çevrimiçi mağaza için kullanılabilecek çok amaçlı bir temadır. KartPul WooCommerce teması, temiz ve yeni tasarımıyla iyi görünüyor. Tüm alt sayfalar özelleştirilmiştir.

Bonus 1 Ücretsiz | Storefront

storefront wp theme

WooCommerce Storefront, WooCommerce çekirdek geliştiricileri tarafından oluşturulur ve korunur, böylece WooCommerce, WooCommerce uzantıları ve WooCommerce Storefront arasındaki entegrasyonun su geçirmez olduğundan emin olabilirsiniz.

Çalışma süresi, herhangi bir e-ticaret sitesi için son derece önemlidir. Büyük WooCommerce güncellemeleri sırasında tema ve eklenti arasındaki çakışma korkusuna veda edin.

Bonus 2 Ücretsiz | Astra

astra wp theme

Bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için mükemmel bir tema mı arıyorsunuz? Astra, sezgisel olan ve WooCommerce ile daha derin entegrasyon sunan en hızlı, esnek ve ücretsiz WordPress temasıdır. Benzersiz özellikler ve sayısız özelleştirme ile markanıza uygun bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın :

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.