Online Video Düzenleme

Online Video Düzenleme

Video düzenleyebilmemiz için güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyarız. Bu bilgisayarı temin ettikten sonra da yüksek ücretlere video edit programları alınır. Bu süreç biraz masraflıdır. Tabi eğer basit işler yapmak istiyor veya bilgisayarımız yanımızda değilse günü kurtarmak için video edit için program ararız.

Basit ve programsız olarak video oluşturmak ve edit yapmak istiyortsanız bu yazı tam size göre. Online olarak video oluşturabileceğiniz siteleri sıralayacak olursak:


KIZOA

Türkçe dil desteği de bulunan bu online yazılımda fotoğraf ve videolar ekleyerek basit slaytlar oluşturabilir, videolara efektler verebilir veya kendi içerisinde bulunan hazır kolajlar sayesinde profesyonel videolar hazırlayabilirsiniz.


DESIGN WIZARD

Fotoğraf düzenleme sistemi de bulunan bu yazılımda kolayca ücretsiz ve ücretli şablonlarıyla birlikte profesyonel video oluşturmanıza olanak sağlıyor. Eğer bilgisayarınız yanınızda değilse ve hızlıca kişisel veya şirketiniz için videolar ve görseller oluşturmak istiyorsanız kesinlikle şans vermenizi isterim.


ADOBE CREATIVE CLOUD EXPRESS (ADOBE SPARK)

Adobe yazılımlarını herkes bilir. Tasarım açısından hertürlü programa sahip. Bu yazılımlara ister sahip olun ister olmayın kaliteli ve hızlı video edit programı istiyorsanız bu yazılım tam size göre. Online versiyonunun yanı sıra mobil platformlarada kurabileceğiniz harika bir programdır. Bu yazılımla birlikte sosyal paylaşım siteleri için hızlıca ve kolayca kısa videolar oluşturabilirsiniz.


ONLINE VIDEO CUTTER

Tamaman ücretsiz ve türkçe olan bu yazılım birçok basit işlemi yapabileceğiniz harika uygulamaları ile düzenleme, döndürme, kırpma ve daha fazla işlemi hızlıca yapabilirsiniz. Kesinlikle şans vermeniz gereken bir uygulama.


CLIDEO

İçerisinde birçok araca sahip olan bu sitede kolaylıkla bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.