Avast-Free-Antivirus

Avast Free Antivirüs 2019 – Ücretsiz Antivirüs Programı

Bulut Kadar Hafif, Ödüllü Ücretsiz Koruma

En büyük tehdit tespit ağı, makine öğrenme koruması, kolay parola yönetimi ve bilgisayarı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle doludur.

AV Comparatives En İyi Performans Gösteren Ürün

Avast zararlı yazılımlar konusundaki en önemli kuruluştan ödül aldı.

PC Mag Editörün Seçimi

5 Advanced+ ödülü ve bilgisayar performansı üzerinde en az etki

Virus Bulletin 100 Sertifikalı

0 gün tehditlerine karşı %100 koruma için sertifikalandırılmış.

Yüklemesi ve Kullanımı Kolay

Avast Free Antivirus güvenlik ve performans sorunlarına karşı tarama yapar ve bu sorunları anında nasıl gidereceğinizi açıklar.

Bilinmeyen dosyaları size erişmeden önce analiz ederek, sizi gerçek zamanlı olarak korur. Bu nedenle rahat olun: Avast ile en güvenilen antivirüs yazılımı hizmetinizde.

En Son Sürümde Neler Bulunuyor?

Güzel, sezgisel bir arayüz, gelişmiş uygulama koruması, çok sayıda güvenlik ürününü eş zamanlı olarak çalıştırmak için yeni pasif mod. Ayrıca, oyuncular ve film meraklıları için de küçük bir sürpriz.

Zahmetsiz Güvenlik İçin Tasarlanmıştır

Parolalarınızdan ev ağı güvenliğinize kadar; yeni, temiz ve kullanılması kolay arayüzümüzden tek bir tıklamayla her şeyi kontrol edin.

Oyun veya Film Zamanı.
Artık Kesintisiz

Oyun Modu’nun adını değiştirdik ve birkaç yeni özellik ekledik. Yeni Rahatsız Etme Modu siz oyun oynarken, film izlerken veya tam ekranda sunum yaparken dikkat dağıtan açılır pencereleri engeller.

Davranış Kalkanı ile Tanışın

Uygulamalarınızı yalnızca zararlı yazılımlara karşı kontrol etmiyoruz. Aniden olağan dışı bir işlem yapmadıklarından emin olmak için artık davranışlarını da izliyoruz.

Bu Ürün Sıradan Ücretsiz Antivirüs Yazılımları Gibi Değildir

En yeni özelliklerimiz ile temel akıllı tehdit algılama ve gerçek zamanlı koruma işlemlerini bilgisayarınızı yavaşlatmayacak bir biçimde yapıyoruz ki, programın çalıştığını bile fark etmeyebilirsiniz.

Akıllı Antivirüs

Virüsleri, zararlı yazılımları, casus yazılımları, fidye yazılımlarını ve kimlik avı e‑postalarını tespit edin ve durdurun. Tehditleri onlar sizi etkilemeden önce durdurmak için akıllı analizleri kullanıyoruz.

CyberCapture

Şüpheli dosyaları analiz edilmeleri için otomatik olarak buluta gönderir ve bir tehdit tespit edilirse önlemini tüm Avast kullanıcıları ile paylaşır.

Wi-Fi Denetleyici

Evinizdeki Wi-Fi ağındaki zayıf noktaları ve ağınıza yetkisiz erişim sağlayan yabancıları otomatik olarak tespit edin.

Akıllı Tarama

Zararlı yazılımların güvenli olmayan ayarlardan ve parolalardan şüpheli eklentilere ve güncel olmayan yazılımlara sızmasına izin veren tüm güvenlik açıklarını bulun.

Bu, Beklentilerin Ötesine Geçen Bir Korumadır

Güvenlik bilgisayarınızla sınırlı kalmıyor. Her açıdan korunduğunuzdan emin olmak için bu ek özelliklere yer veren başka ücretsiz bir antivirüs yazılımı bulunmamaktadır.

Avast Passwords

Güvenli olmayan birçok parolanız mı var? Bu oldukça sık rastlanan bir durum. Siz yalnızca bir parolanızı aklınızda tutun ve Avast Passwords tüm cihazlarınız için ücretsiz olarak gerisiyle ilgilensin!

Sistem gereksinimleri

Sistem gereksinimlerimiz çok yüksek değil. İhtiyacınız olan tek şey Windows 10, 8.1, 8 veya 7* işletim sistemi ile 1 GB RAM ve 2 GB sabit disk alanı olan bir bilgisayardır. Hepsi bu kadar.

Avast Free Antivirus Artı Yönleri

+ Ücretsiz kullanım

+ Grafiksel Türkçe arayüz

+ Bulut tabanlı koruma

+ Uzaktan erişim desteği

+ Dosya saygınlığı

İndir : www.avast.com/get/5yfeuYTW

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.