Avast Antivirüs 2022

Avast Free Antivirüs 2022 – Ücretsiz Antivirüs Programı

Bulut Kadar Hafif, Ödüllü Ücretsiz Virüs Koruması

En büyük tehdit tespit ağı, makine öğrenimli virüs koruması ve bilgisayarınızı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle doludur.

“Yüksek skorlara ulaştı… Ücretsiz antivirüs koruması için mükemmel bir seçim”

6 güvenlik katmanı

Güçlü virüs tarayıcı

Yavaşlama ve kesintilere son

Ödüllü

Yüklemesi ve Kullanımı Kolay

Temel antivirüs koruması edinin. Avast Free Antivirus dizüstü ve masaüstü bilgisayarınız gibi Windows cihazlarını gizlilik, güvenlik ve performans sorunlarına karşı tarar ve bu sorunları anında nasıl gidereceğinizle ilgili bilgi sağlar.

Dünyada 435 milyonu aşkın kullanıcı Avast’a güveniyor. Onlara katılın.

En son sürümde neler var?

Güzel ve sezgisel bir arayüz, gelişmiş uygulama koruması, çok sayıda güvenlik ürününü eş zamanlı olarak çalıştırmak için yeni pasif mod. Ayrıca oyuncular ve film meraklıları için de küçük bir sürpriz.

Zahmetsiz güvenlik için tasarlanmıştır

Yeni, temiz ve kullanılması kolay arayüzümüzden tek bir tıklamayla parolalarınızdan ev ağı güvenliğinize kadar her şeyi kontrol edin.

YENİ Oyun veya film zamanı. Artık kesintisiz

Oyun Modu’nun adını değiştirdik ve birkaç yeni özellik ekledik. Yeni Rahatsız Etme Modu siz oyun oynarken, film izlerken veya tam ekranda sunum yaparken dikkat dağıtan açılır pencereleri engeller.

Davranış Kalkanı ile tanışın

Uygulamalarınızı yalnızca kötü amaçlı yazılımlara karşı kontrol etmiyoruz. Aniden olağan dışı bir işlem yapmadıklarından emin olmak için artık davranışlarını da izliyoruz.

Bu ürün sıradan ücretsiz antivirüs yazılımları gibi değildir

En yeni özelliklerimize ek olarak temel akıllı tehdit tespiti ve gerçek zamanlı koruma hizmetlerini bilgisayarınızı yavaşlatmayacak şekilde sunuyoruz. Uygulamamızın çalıştığını bile fark etmeyeceksiniz.

Akıllı Antivirüs

Virüsleri, kötü amaçlı yazılımları, casus yazılımları, fidye yazılımlarını ve kimlik avı e‑postalarını tespit edin ve durdurun. Tehditleri onlar sizi etkilemeden önce durdurmak için akıllı analizleri kullanıyoruz.

CyberCapture

Şüpheli dosyaları analiz edilmeleri için otomatik olarak buluta gönderir ve bir tehdit tespit edilirse önlemini tüm Avast kullanıcıları ile paylaşır.

Wi-Fi Denetleyici

Evinizdeki Wi-Fi ağındaki zayıf noktaları ve ağınıza yetkisiz erişim sağlayan yabancıları otomatik olarak tespit edin.

Akıllı Tarama

Güvenli olmayan ayarlardan ve parolalardan şüpheli eklentilere ve güncel olmayan yazılımlara, kötü amaçlı yazılımların sızmasına izin veren tüm güvenlik açıkları bulun.

Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimlerimiz çok yüksek değil.

İhtiyacınız olan tek şey Windows 10, 8.1, 8 veya 7* işletim sistemi, 1 GB RAM ve 2 GB sabit disk alanıdır. Hepsi bu kadar.

Avast Free Antivirus Artı Yönleri

+ Ücretsiz kullanım
+ Grafiksel Türkçe arayüz
+ Bulut tabanlı koruma
+ Uzaktan erişim desteği
+ Dosya saygınlığı

Hızlı, sistemi yavaşlatmayan ve güçlü ücretsiz koruma.
Sadece bir tıklama kadar uzakta

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.