kaspersky-anti-virus-screenshot

Kaspersky Free – En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı

 

 


TEHLİKELİ DOSYALARI, WEB SİTELERİNİ VE UYGULAMALARI OTOMATİK OLARAK ENGELLER

feature1

Ödüllü güvenliğimiz, tehlikeli indirmeleri otomatik olarak engeller ve sizi kötü amaçlı web siteleri konusunda otomatik olarak uyarır.

 


KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ GÜVENDE TUTMANIZA YARDIMCI OLUR

Bir e-postayı açarken veya bir web sitesini ziyaret ederken her defasında güvende kalmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm e-postalarınız taranır ve paranızı ya da kimliğinizi çalmaya çalışabilecek kimlik avı web siteleri otomatik olarak engellenir.

feature2

 

Yoğun hayatınıza ayak uyduran hızlı bir koruma sunar

feature3

Güvenlik çözümlerimiz, sizi işlerinize engel olmadan korumak için tasarlanmıştır. Doğrudan buluttan alınan gerçek zamanlı veriler sayesinde bilgisayarınız en yaygın tehditlere karşı korunur.


Bu ücretsiz sürümde VPN, Ebeveyn Kontrolleri ve Çevrimiçi Ödeme Koruması gibi özellikler sunulmazken; dosya ve e-posta tarama, internette koruma sağlama ve zararlı yazılımları karantinaya alma gibi bilgisayarınızı korumak için gerekli temel özellikler sağlanmakta. Ek olarak, Kaspersky Free sistem kaynaklarını sömürmemek konusunda da iddialı.

Diğer ücretsiz antivirüs yazılımları gibi reklamlar kullanıcıyı boğmamak hedefinde olan Kaspersky, bunun yerine katkıda bulunduğunuz verilerle ürünlerindeki makine öğrenimini geliştirmek niyetinde. Yazılımın daha fazla bilgisayara kurulmasıyla daha fazla kullanıcıyı koruma kalitesinin de büyük veri sayesinde artacağı düşünülüyor.


İNDİR : Kaspersky Internet Security 45 gün deneme sürümü

İNDİR : Kaspersky Free


 

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.