kaspersky-anti-virus-screenshot

Kaspersky Security Cloud – En İyi Ücretsiz Antivirüs Programı

Kaspersky Security Cloud – Ücretsiz İndirip Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz Dünyanın En İyi Antivirüs Programının Ücretsiz Sürümü Sizlerle


PC ve Android cihazlarınızdaki virüslere karşı sizi korur
PC ve Android cihazlarınızdaki virüslere karşı sizi korur

Parolalarınızı, özel belgelerinizi korur ve depolar
Parolalarınızı, özel belgelerinizi korur ve depolar
VPN ile çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreler
VPN ile çevrimiçi olarak gönderdiğiniz ve aldığınız verileri şifreler

Kaspersky Security Cloud: Ücretsiz, en yüksek güvenlik teknolojileriyle birlikte gelir ve iPad’iniz de dahil olmak üzere PC, mobil cihaz ve tabletlerinizi çeşitli tehlikelerden korumaya yardımcı olmak için yeni tehditlere ilişkin gerçek zamanlı verileri otomatik olarak analiz eder.

Ücretsiz antivirüs tarayıcısı ve temizleyicisi olarak Kaspersky Security Cloud: Ücretsiz yazılımı, iPhone’unuz dahil olmak üzere PC ve mobil cihazlarınızı virüslere, virüslü dosyalara, tehlikeli uygulamalara ve şüpheli sitelere karşı korur.

feature2
feature3

Güvenlik çözümümüz, cihazlarınızı işlerinize engel olmadan korumak için tasarlanmıştır. Kaspersky Security Cloud: Ücretsiz, güncellemeleri otomatik olarak aldığı için antivirüs programınızın her zaman güncel olduğundan emin olursunuz.


Kaspersky Security Cloud Temel Özellikleri

SECURITY TEMEL KORUMASık karşılaşılan virüslere, şüpheli web sitelerine ve daha fazlasına karşı korur.
PerformanceSECURE CONNECTION (VPN)Güvenli olmayan herkese açık Wi-Fi ağını otomatik olarak algılar ve e-postalarınızı, sohbetlerinizi ve verilerinizi korumak için VPN’i açar.*
TECHNICAL SUPPORTPAROLA YÖNETİMİParolalarınızı güvenli bir şekilde depolar, otomatik olarak doldurur ve yeni, güçlü parolalar oluşturur.
PrivacyKİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK UYARILARIGüvenlik tehditleri ve güvenli olmayan ayarlar hakkında otomatik olarak uyarı verir ve eyleme geçmeniz gerektiğinde size önerilerde bulunur.
PARENTAL CONTROLHESAP DENETLEMEÇevrimiçi hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı izler ve sorunlar bulunduğunda size önerilerde bulunur.

Kaspersky Security Cloud bilgisayar performansından ödün vermeden ve ücretsiz olmasıyla tavsiye edilen en iyi ücretsiz antivirüs programlarından birisidir. Eğer yasal olarak kullanabileceğiniz güvenilir bir antivirüs programı arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İndirmek için aşağıdaki butona tıklayarak kendi web sitesinden indirebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.