canva inceleme

Online Fotoğraf Düzenleme – Canva

Online Arayüzüyle Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site: Canva!

Canva’nın muhteşem özellikler paketi, fikirleri etkileyici tasarımlara dönüştürmeyi kolaylaştırır. Tasarım oluşturmak için yalnızca en iyi grafikleri, fotoğrafları ve yazı tiplerini aramanız, ardından Canva’nın sürükle ve bırak aracını kullanmanız yeterlidir.

Tasarım projeniz, yaratıcı bir kolaj, sosyal medya grafiği veya internet için bir taslak bile olsa Canva’nın özellikleri herkesin muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmasına olanak tanır.

Fotoğraf Düzleştirici: Fotoğraf Düzleştirici Aracımızla Fotoğraflarınızın Düz Olmasını Sağlayın

Fotoğrafların duvardaki bir çivide asılı, hüzünlü, eğik bir portre gibi görünmesine izin vermeyin! Fotoğrafı çekerken kameraya biraz fazla eğim verdiyseniz veya fotoğrafı tam düz tarayamadıysanız, fotoğrafınızı düzleştirmek için döndürme aracımızı kullanın.

Canva ile bekleme yok: Tasarımınızın her bileşeni için döndürme efektlerini canlı izleyin ve tüm görsellerin doğru hizada ve konumda olduğundan emin olun.

01-Fotoğraf-Düzleştirici_

Görsel Kırpıcı: Mükemmel Çerçeveleme ve Kompozisyon Elde Etmek İçin Fotoğraflarınızı Kırpın

Makas, çerçeve ayarlama ve paspartu oluşturma günleri geçmişte kaldı! Canva, dijital kırpma ile yaratıcı olmanıza olanak sağlıyor! Tasarımınızdaki tüm fotoğrafları yalnızca birkaç tıklama ile kırpabilir, ölçeklendirebilir ve yerleştirebilirsiniz.

Kompozisyonlarınıza son halini vermek için kendi fotoğraflarınızı kırpın veya geniş stok fotoğraf kütüphanemizdeki görselleri yeniden kırparak yeni görünümler elde etmeyi deneyin. Ayrıca kırptığınız fotoğrafın bir ızgara veya çerçeveye sığmayacağından asla endişelenmeyin. O işi bize bırakın!

02-Kırpma_

Fotoğraflara Metin Ekleyin: Fotoğrafları Bir Hikaye Bağlamına Oturtun

Fotoğraflar için açıklama oluşturarak önemli bilgileri eklemenizi veya uslu evcil hayvanınızı bir internet fenomenine dönüştürmenizi kolaylaştırıyoruz. Fotoğrafınızı yerleştirdikten sonra, kapsamlı metin alanları ve düzenler koleksiyonumuzda gezinmek, mükemmel uyumlu yazı tiplerini ve şık tipografiyi belirlemek için metin aracımızı seçin.

Mesajınızı ayrıca kendi yazı tipinizi, tarzınızı ve renginizi seçerek özelleştirebilirsiniz. Olanaklar sınırsız!

04-Metin-Ekleme

Konuşma Balonu Oluşturucu: Konuşma Balonlarıyla Fotoğraflarınızı Seslendirin!

Arkadaşlarınızla birlikte yaşadığınız çizgi roman tadındaki maceralarınızı dünyaya anlatın! Tüm tasarımlara konuşma balonları ve sözcük balonları ekleyin ve etkileyici diyaloglarla doldurun. Düzenlerinize doğrudan sürükleyip bırakarak ekleyebileceğiniz ve ardından tıklayarak yazı yazmaya başlayabileceğiniz birçok renk ve tarzdaki konuşma balonlarını görsel kütüphanemizde arayın. Kendi fotoğraflarınızda oluşturduğunuz fotoromanın konuşmalarını girmek veya ev bitkilerinizin derin düşüncelerini ortaya koymak istediğinizde, Canva konuşma balonlarını anında eklemenizi sağlar.

05-Konuşma-Balonları

Şeffaflık Aracımızla Fotoğraflarınıza Zarif ve Soluk Bir Görünüm Kazandırın

Şeffaflığı kullanarak tasarımınıza derinlik kazandırın! Aşağı oka tıklayarak ve şeffaflık kaydırıcısını ayarlayarak her bir tasarım bileşeninin opaklığını ayarlayın. Görsellerinize yumuşak ve soluk bir görünüm kazandırmak için her bir görselin şeffaflığını ayarlayın. Şık bir şeyler yapmak mı istiyorsunuz? Renkli şekiller ve arka planlar ile şeffaf görselleri katmanlar halinde kullanarak mükemmel efektler ve üstün bir tasarım yaratın veya birçok yeni görünüm oluşturmak amacıyla şeffaflığı fotoğraf filtreleriyle birlikte kullanın.

06-Şeffaflık__

Fotoğraf İyileştirici: Tüm “Hatalı” Çekimleri Kurtarmak İçin Fotoğraflarınızı İyileştirin

Çok çeşitli fotoğraf iyileştirme araçlarımızı kullanarak, fotoğraflarınızı filmde göründüklerinden bile daha parlak hale getirmek için Canva’ya aktarın. Fotoğrafınız solgun ve renksiz mi görünüyor? Doygunluğu artırmayı deneyin. Çekiminiz biraz karanlık ve bulanık mı? Fotoğraf konusu mükemmel şekilde görünene kadar parlaklık ve kontrastı ayarlayın.

Tüm iyileştirmeleri düzen ekranında uygularken görebilir ve orijinal dosyalarınızı kayıtlı tutacağımızı bilmenin rahatlığıyla dosyalarınızı tekrar tekrar filtreleyebilir ve iyileştirebilirsiniz.

07-brightness-contrast

Fotoğraf Bulanıklaştırma: Bulanıklaştırma Kaydırıcısıyla Görsellerinize Sanatsal Bir Dokunuş Katın

Köşeler daha yuvarlak olduğunda dünya daha güzel görünür. Fotoğraflarınıza bir miktar bulanıklık katarak tasarımlarınıza düşsel bir his kazandırın. Sayısız yaratıcı olasılık mevcut! Fotoğraflarınıza fotoğraf kabini havası katmak üzere az miktarda bulanıklık ekleyin veya fotoğrafınızı diğer tasarım bileşenleri için arka plan olarak kullanmak amacıyla bulanıklık seviyesini artırın. Bulanıklık kaydırıcısını diğer yöne sürükleyerek netleştirme aracı olarak kullanın, fotoğraflarınıza anlam kazandırın veya hatalı odaklanan fotoğrafları düzeltin.

08-Bulanıklık-Kaydırıcısı_

Fotoğraf Vinyeti: Fotoğraf Vinyet Aracımızla Resimlerinize Nostaljik Bir Hava Katın

Zamanın muhteşem etkisinin yanı sıra eski fotoğraflarda bir daha yakalanması zor, sıcak, duygusal bir his vardır. Fotoğraflarınıza vinyet uygulayarak eski zaman fotoğraf makinelerinin, fotoğrafı çerçeveleyen koyu hale efektini yakalayın. Küçük bir vinyetle çok fazla şey yapabilirsiniz: Gri tonlamalı vinyetle fotoğraflarınıza melankolik bir ton katın veya ilgiyi fotoğrafların orta kısmına yönlendirerek kompozisyonu güçlendirin. Fotoğraflarınıza retro çekiciliği eklemek için vinyeti diğer fotoğraf filtreleriyle birlikte kullanın.

09-Fotoğraf-Vinyeti

Tasarım Izgaraları: Düzenlerle İlgili İlham mı Arıyorsunuz? Tasarım Izgarasını Deneyin

Tasarımıza sağlam bir temelle başlayın! Sayfanızı ikiye ya da dörde bölmeniz veya diğer daha karmaşık düzenlemeleri kullanmanız için birçok tasarım ızgarası arasından seçim yapabilirsiniz. Tasarım ızgarasını seçtikten sonra kolaylıkla kendi fotoğraflarınızı sürükleyebilir, stok fotoğraf kütüphanemizdeki görselleri kullanabilir veya kutuları renkle doldurabilirsiniz. Kırpma işlemini bile biz hallediyoruz! Fotoğraf kolajları, sosyal medya grafikleri, blog grafikleri ve çok daha fazlası için ideal.

10-Tasarım-Izgarası

Ücretsiz Simgeler: Tasarımlarınızı Geniş Simge Seçeneklerimizle Tamamlayın

Parlak sarı bir gülen yüzden daha kolay anlaşılabilen bir şey var mıdır? Geniş bir stok fotoğraflar kütüphanesinin yanı sıra tasarımlarınıza ekleyebileceğiniz birçok vektör görsele ve grafiklere ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm tasarımlarınıza eksiksiz ve şık bir görünüm kazandırmak için dikkat çekici simgelerimizi kullanın. İmza, antetli kağıt, logolar zarflar, kartvizitler oluşturmak için yenilikçi yazı tiplerimizi ve simgeleri bir arada kullanın!

11-Simgeler_

Fotoğraf Çerçeveleri: Hatıralarınızı Güzelleştirmek İçin Fotoğraf Çerçeveleri Ekleyin

Değerli anlarınız, süperstar muamelesi görmeyi hak ediyor! Muhteşem bir resim çerçevesiyle özel olduklarını gösterin. İster sevimli ister şık bir seçenek arıyor olun, fotoğraflarınızı öne çıkarmanıza yardımcı olacak birçok çerçeve seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Yuvarlak çerçeveler, komik çerçeveler, basit çerçeveler veya aradığınız tüm diğer seçenekleri bulmak için kütüphanemize göz atın. Ardından fotoğraflarınızı veya kütüphanemizdeki başka bir görseli sürükleyerek bırakın. Kırpma ve ölçeklendirme işlemlerini dert etmeyin, biz hallederiz.

12-Çerçeveler_

Çıkartmalar: Görsellerinizi Sürpriz Çıkartmalarla Daha Etkili Hale Getirin

Dijital çıkartmalarla ilkokul eğlencenize yeniden hayat verin! Sosyal medya fotoğraflarınıza ve kolajlarınıza kolayca sürükleyebileceğiniz çılgın sloganlar ve eğlenceli damgalar için görsel kütüphanemizde “çıkartmalar” anahtar sözcüğüyle arama yapın. Sevdiklerinizin resmini bir çıkartma ile güzelleştirerek önem verdiğinizi gösterin veya seyahatinizi sözcükler ve alıntılarla eğlenceli hale getirin.

16-Çıkartmalar

Doku Ekleyin: Görsel Kütüphanemizle Tasarımlarınıza Doku ve His Kazandırın

Düz bir renk yeterli olmadığında, Canva ile tasarımlarınıza doku ekleyin! Gerçek hayatta karşılaştığınız kağıt ve kumaşlardan fantastik tasarım ve şablonlara kadar birçok dokulu arka planı barındıran geniş kütüphanemizden seçim yapın. Tasarımınızın bir bölümünde kullanmak üzere fotoğraf filtreleri ve şeffaflıkla birlikte öne çıkaracağınız dokuları görsel kütüphanemizde arayın

19-Doku_

Daha Bir Çok Yararlı Özellik…

Bu özelliklerle birlikte daha bir çok özelliğin bulunduğu online fotoğraf düzenleme yazılımıyla birlikte hiç bilginiz olmasa bile küçük çaplı grafik tasarım işleri yapabilir, sosyal medya için uygun boyutta ve muhteşem görsellikte içerikler oluşturabilirsiniz. Hemen denemek için linki tıklayabilir ve üye olarak bu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

CANVA – www.canva.com

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.