remix-os-on

Remix OS – PC’ye Android Yüklemek

Remix OS, masaüstü bilgisayarınızda Android deneyimi yaşamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz bir işletim sistemi ve hem indirmesi hem de kullanımı tamamen ücretsiz olmasının yanında Windows yüklü bilgisayarınızda ikinci bir işletim sistemi olarak kullanabiliyorsunuz. Intel tabanlı PC’ler ile uyumlu olan Android tabanlı işletim sisteminde Android uygulamaları tıpkı Windows’taki gibi pencere görünümünde ve doğrudan masaüstünüze yerleştirdiğiniz kısayollar favori uygulamalarınıza rahatlıkla erişebiliyorsunuz.

1453359882184_42msdu_en2-1

Windows işletim sistemli PC’ye Android kurma gibi bir düşünceniz varsa Remix OS ile bunu kolaylıkla yapmanız mümkün. Tüm Android uygulamalarını masaüstünüze taşıyabileceğiniz işletim sistemi son derece sade arayüze sahip. Windows’tan alışık olduğumuz Başlat menüsü bulunuyor ki buradan PC’nizde yüklü tüm Android uygulamalarına erişebiliyorsunuz ve sistemi kapatıp, yeniden başlatabiliyorsunuz. WhatsApp, Facebook, Twitter ve diğer bildirimlerinizi Windows’taki İşlem Merkezi alanına konumlandırılmış Bildirimler menüsünden takip ediyorsunuz. Burada indirmeleriniz de gözüküyor. Sistem tepsisinde ses, WiFi, tarih gibi sıklıkla kullanılan öğeler de Remix OS’da aynı yerde kullanıma sunulmuş.

32 bit ve 64 bit için indirme linki : Remix OS


Kurulum videosu : https://youtu.be/X8-5jYaGFMk


Kurulum videosu : https://youtu.be/rAY3DVB-rgU

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.