Online Photoshop

Online Photoshop | Online Gelişmiş Fotoğraf Düzenleme

Fotoğraf düzenleyeceğimiz en iyi program tartışmasız Adobe Photoshop’tur. Ancak bazı durumlarda bilgisayarımızdan uzak kalabiliriz ve photoshop yüklü bilgisayar bulmakta sıkıntı yaşayabiliriz. Bu durumda küçük işlemler için programı yüklemek çok büyük sıkıntı yaratır. Neyseki web geliştiricileri bu duruma bir çözüm üretmiş. Eğer sadece fotoğraflara ufak dokunuşlar yapmak istiyorsak online fotoğraf düzenleme sitelerini inceleyebiliriz. İlgili konuya ulaşmak için tıklayınız. Eğer biraz daha profesyonel bir yazılım tercih ediyorsak doğru yerdesiniz. Şimdi sırayla web sitelerini tanıyalım:


Pixlr

Mobil platformdanda tanıdığımız Pixlr, web için de photoshopa çokca benzeyen bir sistemle karşımıza çıkıyor. Web sitesinin iki farklı arayüzü mevcut. Pixlr X ile kolay arayüzü sayesinde basit işlemler yapabilirsiniz. Pixlr E ile birlikte Layer la çalışmamıza imkan tanıyan bu web sitesi Photoshop yazılımının yaptığı birçok işlevi kolaylıkla üstlenebiliyor. Eğer Photoshop yazılımını kurmak zaman alıyor ve aceleniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.


Photopea

Online Photoshop denilince ilk akla gelen web sitelerinden biridir. Güçlü yapısıyla beraber RAW ve PSD nin yanı sıra birçok formatıda destekleyerek bütün ihtiyaçlarınız için çözüm üretebiliyor.


Sumo Paint

Bilgisayar programıda mevcut bu yazılımın denemeniz için yapılan web arayüzünde hemen hemen herşeyi yapabilirsiniz.


LunaPic

Görünüm olarak eski bir photoshop versiyonunu andıran bu web sitesinde menüleri karıştırınca birçok araca sahip olduğunu görüyoruz. Eğer eski görünüm size rahatsız etmiyorsa kesinlikle güçlü bir web sitesi olduğunu söyleyebilirim ve bir şans vermenizi isterim.


miniPaint

İsmindende anlaşılacağı üzere küçük bir paint uygulaması olan miniPaint ile diğerleri kadar olmasada fotoğraflar üzerinde küçük dokunuşlar yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.