Online Fotoğraf Düzenleme

Online Fotoğraf Düzenleme

Fotoğraf düzenleyebileceğimiz bir çok yazılım mevcut. Bunların en başında Adobe Photoshop gibi yazılımlar yer alır. Eğer kendi bilgisayarımız üzerinden çalışıyorsak buradaki yazılımları tercih ederek fotoğrafları düzenleyebiliriz veya para vermek istemiyorsak buradaki ücretsiz yazılımlara da bakabiliriz. Ancak herzaman kendi bilgisayarımızdan çalışma şansımız olmayabiliyor ve acil bir fotoğraf düzenlemek istiyorsak sadece internetin olması yeterli.

Eğer fotoğraf üzerinde basit renk ayarları, kırpma işlemleri, yazı ekleme, sosyal medya için boyutlandırma gibi işlemler yapmak istiyorsak programa gerek duymadan web browser yardımıyla bu ve buna benzer işlemleri kolaylıkla yapabiliriz. Şimdi gelelim bu muhteşem özellikli sitelere:


Canva

Ücretli sürümü de bulunan Canva’nın ücretsiz sürümüylede bir çok işlevi kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Bir çok hazır şablonu bulunan bu web sitesinde basit renk düzeltme, kırpma, yazı ekleme ve sosyal medyalar için gönderiler oluşturabilirsiniz. Detaylı incelemem için tıklayınız.


Fotoramio

Edit, Collage ve Art Style gibi üç arayüzü bulunan web sitesinin basit ve hızlı arayüzü sayesinde dakikalar içerisinde fotoğraf düzenleme işlemleri yapabilirsiniz.


Fotor

Ücretli sürümü de bulunan fotorun ücretsiz sürümünde de bir çok işlemi kolaylıkla yapabiliriz. Düzenlemenin yanı sıra collage gibi resimler hazırlayabilir veya design sayfasından hazır temalarla birlikte sosyal medya için görseller hazırlayabilirsiniz.


iLoveIMG

İçerisinde fotoğraf düzenlemeninde bulunduğu web sitesinde daha birçok aracında bulunması kendini diğerlerinden öne çıkarmayı başarıyor. Aynı zamanda RAW fotoğrafları JPG biçimini de dönüştürebilen harika bir aracıda bulunmakta. Bu araçla birlikte bilgisayarda açamadığımız RAW dosyaları herhangi bir programa gereksinim duymadan JPG biçimine kolaylıkla dönüştürebiliriz.


Photo Editor SDK

Basit ve gelişmiş olarak iki arayüzü bulunan sitede yine ücretsiz sürümünde basit ve hızlı bir şekilde bir çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Polarr

Sade ve temiz arayüzü sayesinde sadece fotoğrafa odaklanarak bir çok işlevi yerine getirebileceğiniz harika bir web sitesi. Aynı zamanda bir çok hazır ayarlarıda barındıran sitede fotoğraf üzerine bulut, gökyüzü, alev gibi daha birçok ekleme çıkarma işlemleri yapabiliyorsunuz.


Photo Joiner

Diğerleri gibi karmaşık yapıda olmayan site basit arayüzü ile basit işleri yapmak için tasarlanmış.

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.