atiway2

Alışveriş Yaparken Para Kazanmak

Artıway İle İnternetten Alışveriş Yaparken Para Kazanmak

Hepimiz az çok internetten alışveriş yaparız. İnternetten alışveriş kimi zaman endişe verici kimi zaman korkutucu kimi zaman çok uygun kimi zaman da hem uygun hemde üstüne para kazandırır 😄.

İnternetten alışveriş yapmak güvenlik gerektirir. Güvenliksiz alışveriş bazen başımıza dert olabilir. Güvenli alışveriş nasıl olur derseniz diğer yazıma göz atabilirsiniz.

İnternette bir kumbaramız olduğunu düşünün ve siz alışveriş yaptıkça birileri o kumbaraya bir miktar para bırakıyor ve birikince sizde cebinize alabiliyorsunuz. Ne güzel olur değilmi. Biz düşünürken birileri yapmış bile. Hemde uluslararası. Yani sadece yurt içinde değil yurt dışında ki sitelerden bile para biriktirebiliyorsunuz.

Aslında olay çok basit. Birileri site yöneticisine diyor eğer ben müşteri getirirsem paranın bir kısmını geri ver. Verdiğin bu parayla hem ben kazanayım hem müşteri kazansın ve sana daha fazla müşteri getireyim. Olay basit bir reklam stratejisi.

Peki alışveriş yaparken nasıl para kazanabiliriz? Öncelikle artıway sistemine kayıt olmanıza gerek var.

Kayıt olmak için linke tıklayınız => www.artiway.com.tr

Kayıt olmadan hangi sitelerin ne kadar geri ödeme yaptığını inceleyebilirsiniz. Kayıt olduğumuzu düşünürsek, alışveriş yaptığımız siteleri kolayca toplu olarak görebilmek için favorilere alabiliriz.

Örneğin AliExpress sitesinden alışveriş yapacağız. Geri ödeme oranı %5,5 (100₺ alışverişte 5,5₺ geri ödeme yapılır). Aslında ilk bakışta çok az olabilir ama sonuçta kumbara mantığı olduğu için küçük küçük birikim oluşturuyor. Mağazamızı bulduktan sonra bonus al seçeneğini tıklıyoruz ve bir mesajdan sonra size siteyi yönlendiriyor. Burada dikkatli olmanız gereken en önemli olay yönlendirme. Eğer alışveriş yaptıktan sonra yönlendirme veya geri ödeme talep ederseniz geri çevrilebilirsiniz. Burada yönlendirmeye engelleyecek uygulamaları dikkat etmeniz gerek. İlk başlarda benim başıma gelen olay buydu, eklentiden dolayı hiçbir bonus alamadım. Sorunu çözünce birikimi yaptım ve ilk ödememi aldım bile :).

Kayıt olmak için linke tıklayınız => www.artiway.com.tr

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.