free image

2021’de İhtiyaç Duyduğunuz Ücretsiz Görüntü ve Tasarım Araçları Gelişmeleri

Teknolojik ilerleme, insanları şaşırtmak ve rahatlatmak için hiçbir taşa dokunulmamış bırakmaz. İnternet kullanıcıları, kişisel ve ticari faaliyetleri için mükemmel çevrimiçi çözümlere sahip oldukları için son derece mutlu hissediyorlar. Modern dünya, imgelerin sözcüklerden çok daha fazlasını ifade ettiği imgeler dünyasıdır.

Tüm işletmeler, optimum başarı elde etmek için etkili ve hedeflenmiş görüntülere güvenir – web sitelerinin çevrimiçi işi ve blog oluşturma, içeriklerinde görsellerin kullanımına makul bir şekilde değer verir. Benzer şekilde, markaya mükemmel bir kimlik kazandırmak için markalı ürünlerde logo görselleri kullanmak da abartılıyor.

Büyük boyutları, küçük boyutları, ağır dosyaları, yükleme zorluğu, logo tasarımı ve çok daha fazlası gibi görsellerle ilgili çeşitli sorunlar vardır. Teknolojik ilerlemeden kaynaklanan ücretsiz hizmetler, tüm bu zorluklar için değerli araçlara sahip olmayı mümkün kıldı. Logo tasarım aracı, mükemmel özellikleri ve işlevleri ile kitlelerin kalbini kazanan araçtır.

Kişisel ve profesyonel amacınız için kullanmanız gereken daha heyecan verici teknolojik gelişmelere bir göz atalım.

Teknolojik Gelişmeler Görüntü ve Tasarım Araçları:

1. Güvenilir Logo Oluşturucu:

Önceden, işletme için bir logo tasarlamak kolay değildi. İnsanların bunun için bir grafik tasarımcı tutması gerekiyor ve hatta ortalama sonuçlarla sonuçlanabilir. Kuşkusuz, kitlelerin dikkatini çekmek için mükemmel ve çekici logo tasarımı gereklidir. Bu nedenle, ücretsiz logomaker.net ile boş zamanlarınızda iş logonuzu tasarlayarak çok tasarruf edebilirsiniz. Güvenilir bir logo oluşturucu kullanmanın en iyi unsuru, logolarını tasarladığınız logolara dahil ederek sizi kısıtlamamasıdır.

Kullanıcıları optimum seviyeye kadar rahatlatır ve böylelikle orijinal logo tasarım deneyimine değerli sonuçlarla sahip olabilirler. Siz kitlelere güven verene kadar iş hayatında başarıya ulaşmak mümkün değildir. İstediğiniz kadar logo yapın ve hatta bir logo oluşturucunun yardımıyla serbest bir logo tasarım aracı bile olabilirsiniz. Modern teknoloji gerçekten de bireyler için başarının yoludur.

2. Görüntü Sıkıştırıcı:

Görüntü boyutunu yüzde olarak küçültmek için en önemli araç görüntü sıkıştırıcıdır. SmallSEOtools, düzenli kullanımınız için en iyi özellikli görüntü kompresörünü sunmak için hiçbir taşını çevrilmeden bırakmaz. Hem kişisel hem de profesyonel anlamda bundan yararlanabilirsiniz. Görüntü sıkıştırmada kusursuz sonuçlarınızı sağlamak için en iyi optimizasyon ve sıkıştırma algoritmasını hesaba katar. Ancak bunu yaparken de kalitesini korur. Resimlerinizi bırakabilir veya PNG, JPEG veya JPG formatında bir resim dosyası yükleyebilirsiniz. Kullanıcı, 20 adede kadar resmi inanılmaz bir kolaylıkla yükleyebilir.

Her dosyanın maksimum 5MB’ye kadar yüklenmesine izin verir. Mükemmel özelliklere sahip Logomaker, özellikle işletmeler için muhteşem bir nimettir. Değerli ve popüler bir görüntü sıkıştırıcının en iyi özelliği, görüntü dosyalarınızı yaklaşık %70 oranında azaltabilmesidir. Harika değil mi? Elbette öyle! Dolayısıyla, görüntü dosyasının çeşitli platformlarda yüklenmesi veya kullanılması sorunu bundan dolayı çözülmektedir. Prestijli bir çevrimiçi görüntü sıkıştırıcı kullandığınızda, görüntünün içeriğini kaybetme riski mükemmel şekilde giderilir. Logo tasarım araçları, grafik tasarımcılarına projelerini çok sayıda yaratıcılık ve esneklikle tamamlamada yardımcı olur.

3. Image Resizer:

Tasarladığınız resimleriniz veya logolarınız için mümkün olan minimum boyutu arıyorsanız, o zaman bir resim yeniden boyutlandırıcı sizin için en önemli araçtır. Kullanımı ücretsizdir ve ihtiyaçlarınıza göre mükemmel yeniden boyutlandırma sağlar. Görüntü yeniden boyutlandırıcı, logo boyutu nedeniyle karşılaştığınız tüm engelleri aşmanıza yardımcı olur. PNG veya JPEG gibi görüntüler için farklı platform türlerini destekler. Smallseotools.com, görsel yeniden boyutlandırıcıya, iş gereksinimlerine göre logoyu kullanmanın basit, hızlı, ücretsiz ve muhteşem deneyimini sunar.

Görüntüyü içine yüklemeniz ve boyutunu seçmeniz gerekir. Görüntünün kalitesini etkilemeden onu istenen boyuta dönüştürecektir. Dolayısıyla, bu ekonomik aracı logo görsellerinin yanı sıra diğer görsel araçları için de kullanabilirsiniz. Logo oluşturucu, herhangi bir engel olmadan çok çeşitli logolar oluşturmanıza olanak tanır. İşletmenizi bir markaya dönüştürmek istiyorsanız, bir logo oluşturucu kullanmak için en uygun zamandır.

Özetle:

İşletmeler için ücretsiz logolardan daha kolaylaştırıcı ne olabilir! İşletmelerin para tasarrufu sağlarken rekabet dünyasında bir avantaj elde etmelerine yardımcı olan oldukça ekonomik bir yaklaşımdır. Logo oluşturucu, muhteşem logoyu oluşturmanıza yardımcı olacak binlerce etkileyici şablondan oluşur. Logo, işi geliştirmek için en güçlü taktiktir, ancak boyutu veya boyutu hedefe uygun olmadığında kötü bir şekilde etkilenir. Farklı ürünler için logonun boyutunun farklı olması gerekir. Örneğin, reklam panosunun logo boyutu kalemlerin üzerindeki logo boyutundan farklı olacaktır. Bu nedenle, optimum faydalar elde etmek için görüntü yeniden boyutlandırıcıyı kullanmak daha iyi ve etkili bir yaklaşımdır.


writer working on typewriter in office

YAZAR / AUTHOR

Abid Hussain is the Founder and CEO at CA Techs, a Tech Company. He is passionate about his fellow humans and wants to be their inspiration for growth, as they find their way through the dark to their true self. He’s is also being a content marketer for 5 years and writes for many other publications on blogging and website strategy.

Contact Him: Email | Website: smallseotools.com.

Bir Cevap Yazın :

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.