I AM ZÜLKİF ALTIN B

Merhaba Dünya

HELLO WORLD

Programcılıkla uğraşan az çok bilir ilk öğrendiğimizdir, başlangıç programımızdır “HELLO WORLD”. Tabi burası sadece programlama sitesi değildir. Öncelikli olarak amatör olarak uğraştığım kendi çekimlerimden oluşan fotoğraf sergileme sitemdir.

İlk fotoğrafçılığa başlamamdan bu yana uzun bir geçmedi. Ancak fotoğraf sevgim uzun zamanlara dayanır. Bazen maddi durumlar bazen yetersizliklerden dolayı hep kompakt makinalarla çekimlerimi gerçekleştirdim. Üniversite yıllarında aldığım FujiFilm S1500 makinam ile çok ta iyi pozlar çekemesemde aslında hesevesim olduğunu anladım. Üniversite den mezun olduktan sonra ilk girdiğim işte (neredeyse yemedim içmedim desem yeridir) ilk profesyonel makinam Nikon D7100 ü aldım. Fotoğraf çekiyordum ancak sosyal mecralardan haricinde başka arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla web sitesi hazırlamaya karar verdim. İlk wordpress uzantılı (zulkifaltin.wordpress.com, altinzulkif.wordpress.com) sitelerden sonra zulkifaltin.w.pw sitemi açtım. Tabi vakit yetersizliği nedeniyle çok paylaşım yapamıyorum ancak elimden geldiği kadarıyla istekler doğrultusunda yazılarıma yazmaya gayret edeceğim. Bunun yanında sitemi tasarlarken fotğraf tabanlı blog sitesi bana daha uygun olacağını düşündüm ve sonuç olarak bu site çıktı. Şimdi sizlere zulkifaltin.com adresi ile hizmet vermeye devam ediyorum.

İlk yazımı burada son verirken sitemde keyifli dakikalar geçirmenizi temenni eder destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

🙂

Tags: No tags

Bir Cevap Yazın :

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.